Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bradlo
Pohľad na Mohylu Milana Rastislava Štefánika na vrchu Bradlo | Foto: SITA/Martin Med\anský
2. mája 2019 10:21 Železničná doprava od menasaDoprava.sk

ZSSK vypraví mimoriadny vlak do Brezovej pod Bradlom

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) vypraví v sobotu 4. mája 2019 do Brezovej pod Bradlom mimoriadny vlak. Ďalší pôjde v opačnom smere. Trasa povedie z Bratislavy cez Trnavu a Jablonicu
a späť.

Železničný dopravca tak zabezpečí prepravu ľudí na spomienkovú slávnosť pri príležitosti stéh výročia úmrtia generála Milana Rastislava Štefánika.

„Je dôležité pripomínať si zásluhy významných osobností a takou bol nepochybne aj Milan Rastislav Štefánik. Ako národný dopravca považujeme za samozrejmosť zapojiť sa do pietnej spomienky na tohto štátnika, ktorého politický a spoločenský rozmer presahuje hranice našej krajiny,“ uviedol predseda predstavenstva a generálny riaditeľ ZSSK Filip Hlubocký.

Stefanik_mimoriadny.jpg
Zdroj: ZSSK

Oba vlaky budú radené zo šiestich veľkopriestorových vozňov a platiť v nich budú prepravné a tarifné podmienky ZSSK.

V Jablonici sú zabezpečené prípoje v smere/zo smeru Kúty. V Brezovej pod Bradlom bude od železničnej stanice premávať bezplatná kyvadlová autobusová doprava.

Cestovné doklady si možno kúpiť v predpredaji v pokladniciach alebo pohodlne cez e-shop ZSSK.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame