Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zisk leteckej firmy Delta Air Lines prekonal očakávania

Lietadlo spoločnosti Delta. Foto: Pixabay.com

Firma v treťom štvrťroku dosiahla upravený zisk na akciu v sume 1,70 USD, analytici predpovedali, že bude na úrovni 1,65 USD na akciu. 

Americká letecká spoločnosť Delta Air Lines za tretí kvartál vykázala zisk v sume 1,26 mld. USD. Zisk na akciu spoločnosti za júl až september bol vo výške 1,69 USD. Zisk po úprave o jednorazové položky bol na úrovni 1,70 USD na akciu. Týmto výsledkom letecký prepravca prekonal očakávania trhu. Analytici, ktorých vo svojom prieskume oslovila firma Zacks Investment Research, odhadovali, že na tejto báze bude zisk firmy v sume 1,65 USD na akciu.

Delta Air Lines počas júla až septembra dosiahla tržby v objeme 10,48 mld. USD, ktorými očakávania nenaplnila. Analytici oslovení v prieskume firmy Zacks predpovedali, že tržby za tretí kvartál budú 10,59 mld. USD. Firma ďalej uviedla, že v treťom kvartáli vygenerovala prevádzkový tok hotovosti v sume 1,9 mld. USD a voľný tok hotovosti v objeme 1,1 mld. USD.

(1 EUR = 1,102 USD)

 

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 13. októbra 2016Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...