Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Projekt širokorozchodnej trate by mohol podporiť zamestnanosť v odvetví, očakáva Zväz stavebných podnikateľov Slovenska. Ilustračné foto: pixabay.com.
15. augusta 2016 14:14 Železničná doprava od Nasa DopravaSITA

Na železničnej trati Topoľčany – Ludanice je výluka, opravujú ju

Na úseku budú vymieňať betónové podvaly a opravovať geometrickú polohu koľaje s následnou úpravou štrkového lôžka.

Pre opravu úseku na železničnej trati Topoľčany – Ludanice je oddnes do 18. augusta výluka dopravy. Informovala o tom hovorkyňa Železníc SR Martina Pavliková. Vymieňať tu budú betónové podvaly a opravovať geometrickú polohu koľaje s následnou úpravou štrkového lôžka. „Dôvodom týchto udržiavacích prác je zlepšenie stavu železničného zvršku. Práce realizujú Železnice SR s vlastnými pracovníkmi a z vlastných zdrojov,“ uviedla Pavliková.

Keďže ide o jednokoľajný úsek, cestujúcu verejnosť v úseku Topoľčany – Ludanice prepraví náhradná autobusová doprava. Železnice SR prosia cestujúcu verejnosť o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hláseniach staničného rozhlasu v železničných staniciach.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies