Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Železničná spoločnosť Slovensko v súvislosti so sviatkom 1. mája pridala vozne k rýchlikom InterCity. Foto: ZSSK
28. apríla 2017 18:42 Železničná doprava od Nasa DopravaSITA

Železničná spoločnosť Slovensko pridala vozne k rýchlikom InterCity

Ako štátny osobný vlakový dopravca informoval, najväčší záujem o tieto vlaky bol v piatok 28. apríla smerom z Bratislavy do Košíc a v pondelok 1. mája opačne.

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) v súvislosti so sviatkom 1. mája pridala vozne k rýchlikom InterCity (IC). Ako štátny osobný vlakový dopravca informoval, najväčší záujem o tieto vlaky bol v piatok 28. apríla smerom z Bratislavy do Košíc a v pondelok 1. mája opačne. Železničiari pridali po jednom vozni druhej triedy na dva IC vlaky v piatok a prvú triedu posilnili o jeden vozeň v popoludňajšom IC-čku v piatok z Bratislavy a v poslednom večernom IC-čku v pondelok z Košíc.

„Okrem vlakov InterCity pridá národný dopravca aj 32 vozňov na 26 ďalších rýchlikov z Bratislavy do Košíc cez Žilinu alebo z Bratislavy do Banskej Bystrice a späť. ZSSK odporúča cestujúcej verejnosti, aby si v záujme osobného komfortu včas zabezpečila miesto na sedenie,“ uviedol hovorca ZSSK Tomáš Kováč.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...