Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Železničná spoločnosť Slovensko pridala vozne k rýchlikom InterCity

Železničná spoločnosť Slovensko v súvislosti so sviatkom 1. mája pridala vozne k rýchlikom InterCity. Foto: ZSSK

Ako štátny osobný vlakový dopravca informoval, najväčší záujem o tieto vlaky bol v piatok 28. apríla smerom z Bratislavy do Košíc a v pondelok 1. mája opačne.

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) v súvislosti so sviatkom 1. mája pridala vozne k rýchlikom InterCity (IC). Ako štátny osobný vlakový dopravca informoval, najväčší záujem o tieto vlaky bol v piatok 28. apríla smerom z Bratislavy do Košíc a v pondelok 1. mája opačne. Železničiari pridali po jednom vozni druhej triedy na dva IC vlaky v piatok a prvú triedu posilnili o jeden vozeň v popoludňajšom IC-čku v piatok z Bratislavy a v poslednom večernom IC-čku v pondelok z Košíc.

„Okrem vlakov InterCity pridá národný dopravca aj 32 vozňov na 26 ďalších rýchlikov z Bratislavy do Košíc cez Žilinu alebo z Bratislavy do Banskej Bystrice a späť. ZSSK odporúča cestujúcej verejnosti, aby si v záujme osobného komfortu včas zabezpečila miesto na sedenie,“ uviedol hovorca ZSSK Tomáš Kováč.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 28. apríla 2017Zdroj SITA
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...