Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Železničná spoločnosť Slovensko v súvislosti so sviatkom 1. mája pridala vozne k rýchlikom InterCity. Foto: ZSSK
28. apríla 2017 18:42 Železničná doprava od Nasa DopravaSITA

Železničná spoločnosť Slovensko pridala vozne k rýchlikom InterCity

Ako štátny osobný vlakový dopravca informoval, najväčší záujem o tieto vlaky bol v piatok 28. apríla smerom z Bratislavy do Košíc a v pondelok 1. mája opačne.

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) v súvislosti so sviatkom 1. mája pridala vozne k rýchlikom InterCity (IC). Ako štátny osobný vlakový dopravca informoval, najväčší záujem o tieto vlaky bol v piatok 28. apríla smerom z Bratislavy do Košíc a v pondelok 1. mája opačne. Železničiari pridali po jednom vozni druhej triedy na dva IC vlaky v piatok a prvú triedu posilnili o jeden vozeň v popoludňajšom IC-čku v piatok z Bratislavy a v poslednom večernom IC-čku v pondelok z Košíc.

„Okrem vlakov InterCity pridá národný dopravca aj 32 vozňov na 26 ďalších rýchlikov z Bratislavy do Košíc cez Žilinu alebo z Bratislavy do Banskej Bystrice a späť. ZSSK odporúča cestujúcej verejnosti, aby si v záujme osobného komfortu včas zabezpečila miesto na sedenie,“ uviedol hovorca ZSSK Tomáš Kováč.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies