Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Na účelovej komunikácii Zlatník – Opátka, ktorú využívajú motoristi počas rekonštrukcie mosta cez Ružínsku priehradu, bude od 19. júla do 11. augusta čiastočne obmedzená doprava. Na viacerých miestach pribudne priestor na vyhýbanie sa áut. Na snímke rekonštrukcia mosta Ružín. Foto: SITA/Ivan Fleischer.
18. júla 2017 10:20 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

Na účelovej komunikácii Zlatník – Opátka dočasne obmedzia dopravu

Správa ciest Košického samosprávneho kraja na viacerých miestach rozšíri komunikáciu a pribudnú miesta na vyhýbanie sa áut. 

KOŠICE 18. júla (SITA) – Na účelovej komunikácii Zlatník – Opátka, ktorú využívajú motoristi počas rekonštrukcie mosta cez Ružínsku priehradu, bude od 19. júla do 11. augusta čiastočne obmedzená doprava. Na viacerých miestach pribudne priestor na vyhýbanie sa áut. Informovala o tom hovorkyňa Košického samospráva kraja (KSK) Zuzana Bobríková.

Na lesnej účelovej komunikácii budú stavebné úpravy

Na základe prijatého opatrenia z krízového štábu na lesnej účelovej komunikácií Opátka – Zlatník budú od stredy 19. júla od 8:00 do piatka 11. augusta realizované stavebné úpravy. Na úsekoch osadia dopravné značenie upozorňujúce na vykonávané práce.

Ako informovala Bobríková, budú robiť bez úplnej uzávierky cesty, len s čiastočným obmedzením v úsekoch, kde sa bude pracovať. Z dôvodu bezpečnosti premávky je potrebné, aby vodiči dodržiavali dopravné značenie, jazdili opatrne a ohľaduplne. V prípade potreby budú dopravu regulovať zodpovední pracovníci.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies