Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nový generálny riaditeľ spoločnosti Uber pre Českú republiku a Slovensko Tomáš Peťovský. Foto: Uber
8. decembra 2016 16:02 Nezaradené od Nasa DopravaSITA

Uber má nového generálneho riaditeľa pre ČR a Slovensko

Úlohou nového generálneho riaditeľa spoločnosti Uber pre Českú republiku a Slovensko Tomáša Peťovského bude nielen zabezpečiť hladké fungovanie služby z pohľadu užívateľov, ale najmä zaistiť ďalší rozvoj a rast spoločnosti, prehĺbiť spoluprácu a dialóg s obchodnými partnermi, odbornými organizáciami a verejnou správou.

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Uber pre Českú republiku a Slovensko sa stal Tomáš Peťovský (32 rokov). Ako vo štvrtok informovala spoločnosť, jeho úlohou bude nielen zabezpečiť hladké fungovanie služby z pohľadu užívateľov, ale najmä zaistiť ďalší rozvoj a rast spoločnosti, prehĺbiť spoluprácu a dialóg s obchodnými partnermi, odbornými organizáciami a verejnou správou.

Peťovský do Uberu prichádza zo spoločnosti Google, kde pôsobil šesť rokov na vedúcich obchodných pozíciách so špecializáciou na klientov z oblasti maloobchodu, automobilového priemyslu a financií.

„Česko a Slovensko sú pre Uber jednými z najdôležitejších trhov v regióne strednej a východnej Európy. Na príklade Uberu obyvatelia Prahy a Bratislavy jasne ukázali, že oceňujú inovatívne riešenia a dokážu si ich rýchlo osvojiť. Uber im priniesol novú možnosť ako sa môžu po meste pohybovať bezpečne a pohodlne. Ruka v ruke s neustále rastúcim dopytom by som chcel na oba trhy priniesť v rámci platformy Uber ďalšie nové zaujímavé riešenia,“ uviedol Peťovský.

Technologická platforma Uber spája používateľov aplikácie s vodičmi áut, ktorí v reálnom čase používajú platformu Uber a s jej pomocou zabezpečujú spoločné využívanie vlastných vozidiel so záujemcami o zdieľanie jázd. Platforma v súčasnosti poskytuje alternatívny spôsob dopravy vo viac ako päťsto mestách v 80 krajinách sveta. V Bratislave Uber funguje od roku 2015.

 

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies