Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
L
Základná organizácia Integrovaného odborového zväzu v Letiskovej spoločnosti Žilina žiada o vyplatenie miezd za január a február tohto roku. Ilustračné foto: Pixabay.com
11. septembra 2016 13:13 Letectvo od Nasa DopravaSITA

Súd začal konkurzné konanie voči spoločnosti Opera Jet

Bratislavský okresný súd rozhodol o začatí konkurzného konania proti spoločnosti Opera Jet na návrh spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka.

Okresný súd Bratislava I začal konkurzné konanie voči leteckej spoločnosti Opera Jet, a. s. so sídlom v Bratislave. Rozhodol tak na návrh spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a. s. Bratislava na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka. Vyplýva to z informácií zverejnených v Obchodnom vestníku.

Spoločnosť Opera Jet je zapísaná v Obchodnom registri od júla 2006. V predmete činnosti má okrem iného uvedenú vnútroštátnu a medzinárodnú nepravidelnú leteckú dopravu cestujúcich, batožiny, nákladu alebo pošty. Uvedené má základné imanie vo výške 45 tis. eur. Akcionárom spoločnosti sa americká spoločnosť EC4B International Inc. so sídlom vo Washingtone stala v marci 2015. Predošlými vlastníkmi boli spoločnosti Opera, a. s. Bratislava a Opera Jet International Ltd.

Predchodcom spoločnosti bola do roku 2008 Air Carpatia Services, s. r. o. Opera Jet mala odvtedy pôvodne právnu formu s. r. o. a na a. s. sa zmenila od roku 2011.
Opera Jet podľa svojej naposledy zverejnenej účtovnej závierky v registri vykázala v roku 2013 stratu 756,9 tis. eur. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb v uvedenom roku dosiahli 9,92 mil. eur a pridaná hodnota mala zápornú hodnotu 2,67 mil. eur.

 

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies