Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vozidlá Správy ciest Žilinského samosprávneho kraja. Foto: SC ŽSK
3. októbra 2016 12:34 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

Správa ciest Žilinského kraja kúpi päť rýpadiel – nakladačov

Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja predpokladá vynaložiť na dodávku piatich rýpadiel – nakladačov (traktorbagrov) pre svoje závody predbežne 465 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja (SC ŽSK) chce nakúpiť päť rýpadiel – nakladačov (traktorbagrov). Za ich dodávku pre svojich päť závodov predpokladá uhradiť predbežne 465 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty (558 tis. eur vrátane dane). Ako vyplýva z vyhlásenej verejnej súťaže, plánovaná dĺžka trvania zákazky, resp. dodania techniky je 42 dní.

Lehota na predkladanie ponúk je 14. novembra

Podrobný opis a technické parametre budú súčasťou súťažných podkladov, rovnako ako zoznam požadovaných prídavných zariadení. Lehota na predkladanie ponúk je 14. novembra a  na ich otváranie o deň neskôr, pričom dodávateľ má vzísť z elektronickej aukcie.

Uchádzači majú preukázať, že za predchádzajúce tri roky realizovali minimálne jednu dodávku tovaru rovnakého alebo podobného charakteru v objeme najmenej 90 tis. eur bez dane.

Spravujú 239 kilometrov ciest druhej a tretej triedy

Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja bola založená 1. novembra 2006 na základe rozhodnutia krajského zastupiteľstva z 29. júna 2006 ako príspevková organizácia. V piatich regiónoch, vrátane jedenástich okresov, Žilinského kraja spravuje 239 kilometrov ciest II. a III. triedy (23,4 km ciest II. triedy, 215,6 km ciest III. triedy).

V pôsobnosti má aj 181 mostov na cestách II. triedy a 2 986 mostov na cestách III. triedy. Správa ciest má generálne riaditeľstvo so sídlom v Žiline a päť regionálnych závodov – Horné Považie (sídlo Žilina), Kysuce (Čadca), Liptov (Liptovský Mikuláš), Orava (Dolný Kubín) a Turiec (Martin).

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies