Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Írska nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair požiadala o licenciu na prevádzkovanie vnútroštátnych letov vo Veľkej Británii. Foto: SITA/Marko Erd.
11. septembra 2017 13:49 Letectvo od Nasa DopravaSITA

Ryanair zavedie pravidelnú leteckú linku z Bratislavy na Maltu 25. marca

Letecké spojenie bude fungovať dvakrát týždenne, vo štvrtok a v nedeľu, s príletmi do Bratislavy o 20:25 a odletmi na Maltu o 20:50

BRATISLAVA 11. septembra (SITA) – Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair začne prevádzkovať novú pravidelnú linku z Bratislavy na ostrov Malta 25. marca budúceho roka. Letecké spojenie bude fungovať dvakrát týždenne, vo štvrtok a v nedeľu, s príletmi do Bratislavy o 20:25 a odletmi na Maltu o 20:50.

Kompletný letný letový poriadok na rok 2018 predstavia na jeseň

Ako aerolínie v pondelok oznámili, je to prvá linka z ich budúcoročného letného letového poriadku, na ktorú sa už dajú zakúpiť letenky cez webovú stránku leteckej spoločnosti. „Kompletný letný letový poriadok na rok 2018 predstavíme v priebehu jesene. Odvtedy si bude možné zakúpiť letenky aj na ostatné linky,“ uviedla Olga Pawlonka z Ryanairu.

Ryanair je najväčší prepravca na bratislavskom letisku

Ryanair je najväčšou nízkonákladovou leteckou spoločnosťou v Európe a na letisku v Bratislave zriadila v marci 2015 svoju základňu. Na pravidelných linkách z Bratislavy a späť spoločnosť v minulom roku prepravila 1 161 868 cestujúcich, čo bolo medziročne viac o 15 %, resp. o 151 290 osôb.

Minuloročný počet cestujúcich Ryanairu predstavoval 66 % všetkých pasažierov vybavených na bratislavskom letisku.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies