Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Letisko Bratislava - Ryanair
Lietadlo spoločnosti Ryanair na bratislavskom letisku. Foto: bts.aero.
18. marca 2019 16:34 Nezaradené od Nasa DopravaSITA

Ryanair obnoví leteckú linku z Bratislavy do Eindhovenu od apríla

Stane sa tak po piatich mesiacoch od zrušenia tohto leteckého spojenia.  Z Bratislavy sa bude do Eindhovenu a spiatočne lietať opäť s frekvenciou dvakrát týždenne, v pondelok a piatok.

Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair od 1. apríla obnoví pravidelnú linku z Bratislavy do holandského Eindhovenu. Stane sa tak po piatich mesiacoch od zrušenia tohto leteckého spojenia.

Ako v pondelok informovala hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika Veronika Ševčíková, z Bratislavy sa bude do Eindhovenu a spiatočne lietať rovnako ako v minulosti s frekvenciou dvakrát týždenne, v pondelok a piatok.

Linka fungovala v letnej sezóne

„Novú leteckú linku z Bratislavy do Eindhovenu začal dopravca Ryanair prevádzkovať vlani v júni s frekvenciou dvakrát týždenne. Od novembra však lety z Bratislavy do holandského Eindhovenu a z neho zrušil z dôvodu zatvorenia svojej základne v Eindhovene,“ uviedla Ševčíková. Ryanair však obľúbenú linku opäť vracia do svojho letného letového poriadku.

Letisko Bratislava
Terminál Letiska M. R. Štefánika v Bratislave. Foto: NasaDoprava.sk/Martin Benko.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame