Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bratislava má nové letecké spojenie s grékym Solúnom. Pravidelnú linku prevádzkuje nízkonákladová spoločnosť Ryanair dvakrát týždenne, v pondelok a piatok. Foto: SITA/Marko Erd.
19. septembra 2017 11:53 Letectvo od Nasa DopravaSITA

Ryanair bude v budúcom roku lietať z Bratislavy aj do Burgasu a Pafosu

Už skôr Ryanair informoval, že z Bratislavy bude v budúcom roku lietať aj na Maltu

BRATISLAVA 19. septembra (SITA) – Írska nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair zvýši v budúcom roku počet liniek z Bratislavy. V letovom poriadku pre leto 2018 pribudnú od apríla linky do destinácií Burgas v Bulharsku a Pafos na Cypre, ktoré budú v prevádzke dvakrát týždenne.

Spoločnosť o tom informovala v správe, ktorú v utorok poskytla agentúre SITA.

Aerolínie budú lietať z Bratislavy aj na Maltu

Už skôr Ryanair informoval, že z Bratislavy bude v budúcom roku lietať aj na Maltu. Nová sezónna linka z Bratislavy na Maltu bude k dispozícii počas letného letového poriadku od 25. marca do 27. októbra 2018.

Je prvou linkou z budúcoročného letného letového poriadku Ryanairu, na ktorú sa už dajú zakúpiť letenky cez webovú stránku leteckej spoločnosti.

Letný letový poriadok na budúci rok zverejnia na jeseň

Letenky do Burgasu a Pafosu si bude možné zakúpiť v najbližších dňoch. „Kompletný letný letový poriadok na rok 2018 predstavíme v priebehu jesene,“ uviedla Olga Pawlonka zo spoločnosti Ryanair.

Ryanair je najväčšou nízkonákladovou leteckou spoločnosťou v Európe a na letisku v Bratislave zriadila v marci 2015 svoju základňu. Na pravidelných linkách z Bratislavy a späť spoločnosť v minulom roku prepravila 1 161 868 cestujúcich, čo bolo medziročne viac o 15 %, resp. o 151 290 osôb. Minuloročný počet cestujúcich Ryanairu predstavoval 66 % všetkých pasažierov vybavených na bratislavskom letisku.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies