Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ružinov pokračuje v oprave komunikácií

Rekonštrukcia cesty v bratislavskom Ružinove. Foto: Mestská časť Bratislava - Ružinov.

Nový povrch tak bude mať cesta na Pavlovovej ulici v bratislavskej mestskej časti Ružinov. 

Bratislavská mestská časť Ružinov pokračuje v oprave ciest. Nový povrch tak dostane cesta na Pavlovovej ulici. Ako ďalej agentúru SITA informovala hovorkyňa Mestskej časti Bratislava – Ružinov Marianna Šebová, rekonštrukcia Pavlovovej ulice je rozdelená na dve etapy.

Najprv dostane nový povrch úsek medzi Velehradskou a Kulíškovou ulicou, po ňom príde na rad druhá časť cesty medzi Velehradskou a Páričkovou ulicou. Tieto opravy budú stáť 88 736,52 eura. Ružinov pôvodne odhadoval náklady na tohtoročné opravy ciest a chodníkov na viac ako 390-tisíc eur, po výbere dodávateľov formou elektronickej súťaže sa táto suma znížila o 90-tisíc eur.

Počas leta mestská časť zrekonštruovala povrch na štyroch cestách, jednej križovatke a troch chodníkoch. Nový povrch tak už má cesta na Kľukatej ulici v časti od Kaštieľskej po Hríbovú, ďalej križovatka Mesačnej ulice a Trnavskej cesty, cesta na Čmelíkovej ulici, časť cesty na Sputnikovej ulici, časť komunikácie a chodníka na Banšelovej ulici. Zrekonštruovaný povrch má aj chodník na Ribayovej ulici a na Stachanovskej ulici v úseku od Kladnianskej po Kľukatú ulicu.

 

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 27. septembra 2016Zdroj SITA
K téme

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...