Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rekonštrukcia cesty v bratislavskom Ružinove. Foto: Mestská časť Bratislava - Ružinov.
27. septembra 2016 15:28 Ostatné od Nasa DopravaSITA

Ružinov pokračuje v oprave komunikácií

Nový povrch tak bude mať cesta na Pavlovovej ulici v bratislavskej mestskej časti Ružinov. 

Bratislavská mestská časť Ružinov pokračuje v oprave ciest. Nový povrch tak dostane cesta na Pavlovovej ulici. Ako ďalej agentúru SITA informovala hovorkyňa Mestskej časti Bratislava – Ružinov Marianna Šebová, rekonštrukcia Pavlovovej ulice je rozdelená na dve etapy.

Najprv dostane nový povrch úsek medzi Velehradskou a Kulíškovou ulicou, po ňom príde na rad druhá časť cesty medzi Velehradskou a Páričkovou ulicou. Tieto opravy budú stáť 88 736,52 eura. Ružinov pôvodne odhadoval náklady na tohtoročné opravy ciest a chodníkov na viac ako 390-tisíc eur, po výbere dodávateľov formou elektronickej súťaže sa táto suma znížila o 90-tisíc eur.

Počas leta mestská časť zrekonštruovala povrch na štyroch cestách, jednej križovatke a troch chodníkoch. Nový povrch tak už má cesta na Kľukatej ulici v časti od Kaštieľskej po Hríbovú, ďalej križovatka Mesačnej ulice a Trnavskej cesty, cesta na Čmelíkovej ulici, časť cesty na Sputnikovej ulici, časť komunikácie a chodníka na Banšelovej ulici. Zrekonštruovaný povrch má aj chodník na Ribayovej ulici a na Stachanovskej ulici v úseku od Kladnianskej po Kľukatú ulicu.

 

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies