Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: d4r7.com.
13. septembra 2018 19:10 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

Pre výstavbu nultého obchvatu budú už dnes večer dopravné obmedzenia

Od utorka 18. septembra do stredy 31. októbra si výstavba najväčšieho infraštruktúrneho projektu na Slovensku vyžiada úplnú uzávierku cesty III/1375 medzi Šámotom a Kvetoslavovom.

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy sa už dnes večer začnú dopravné obmedzenia. Agentúru SITA o tom informoval koncesionár projektu výstavby spoločnosť Zero Bypass Limited spolu so zhotoviteľom D4R7 Construction s.r.o.

V podvečerných hodinách odklonia dopravu na ceste I/63 medzi Dunajskou Lužnou a Šamorínom na novovybudovanú obchádzkovú trasu, paralelnú s existujúcou cestou I/63.

Stavenisko D4 pri Bratislave. Foto: SITA/Braňo Bibel.
Čiastočné uzávierky ciest pri Šamoríne

Od pondelka 17. septembra do stredy 31. októbra je naplánovaná čiastočná uzávierka cesty druhej triedy II/503 Šamorín – Kvetoslavov z dôvodu výstavby obchádzkovej trasy potrebnej pre výstavbu križovatky Šamorín na rýchlostnej ceste R7.

Od utorka 18. septembra do stredy 31. októbra si výstavba najväčšieho infraštruktúrneho projektu na Slovensku vyžiada úplnú uzávierku cesty III/1375 medzi Šámotom a Kvetoslavovom z dôvodu výstavby obchádzkovej trasy potrebnej pre výstavbu križovatky Šamorín na rýchlostnej ceste R7.

Hausbóty v okolí stavby úseku D4 pri Jaroveckom ramene. Foto: SITA/Diana Černáková.
Obmedzenie aj na ceste Petržalka – Jarovce

Obchádzková trasa pôjde cez Bučuházu – Šamorín – Kvetoslavov. Od stredy 19. septembra do stredy 17. októbra je naplánovaná čiastočná uzávierka cesty III/1020 Bratislava–Petržalka – Jarovce pre výstavbu diaľničného mosta na diaľnici D4.

Návrh nového riešenia mosta cez Dunaj na diaľnici D4. Vizualizácia: d4r7.com.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame