Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pobeda lieta medzi Bratislavou a Moskvou od decembra 2015. Foto: bts.aero.
31. januára 2019 15:17 Letectvo od Nasa DopravaSITA

Pobeda bude prevádzkovať linku medzi Bratislavou a Moskvou aj v letnej sezóne

Lety bude zabezpečovať aj počas jari a jesene denne, v lete trikrát týždenne. Ruský dopravca začal predaj leteniek na tohtoročnú letnú sezónu od konca marca do konca októbra.

Ruská letecká spoločnosť Pobeda bude prevádzkovať pravidelnú linku medzi Bratislavou a Moskvou aj v letnom letovom poriadku od konca marca do konca októbra 2019. Lety bude zabezpečovať aj počas jari a jesene denne, v lete trikrát týždenne.

Letisko M. R. Štefánika v Bratislave vo štvrtok zároveň informovalo, že ruský dopravca začal predaj leteniek na tohtoročnú letnú sezónu.

Denne na jar a jeseň

„Z Bratislavy do Moskvy a späť sa bude od začiatku letného letového poriadku, teda od 31. marca 2019, lietať do Moskvy sedemkrát týždenne. Denné frekvencie letov sú k dispozícii počas apríla, mája a od polovice septembra do konca októbra,“ uviedla hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Ševčíková.

„Od polovice júna do polovice septembra bude dopravca Pobeda zabezpečovať z Letiska M. R. Štefánika pravidelné linky do Moskvy a späť trikrát týždenne – vždy v pondelok, v stredu a v sobotu,“ dodala hovorkyňa.

Terminál Letiska M. R. Štefánika v Bratislave. Foto: NasaDoprava.sk/Martin Benko.

Spojenie funguje vyše tri roky

Moskva sa v roku 2018 umiestnila na treťom mieste spomedzi najvyužívanejších letov z Bratislavy a späť. Spoločnosť Pobeda na trase Bratislava – Moskva zabezpečuje pravidelné lety od decembra 2015 lietadlom typu Boeing 737-800 NG s kapacitou 189 miest.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame