Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vlaková nehoda
Zrážka osobného vlaku s nákladným autom. Foto: facebook/prezídium hazz.
16. marca 2019 8:32 Železničná doprava od Nasa DopravaNasaDoprava.sk

Po zrážke vlaku s nákladným autom v Čadci prerušili dopravu v úseku Turzovka – Čadca

Železničnú dopravu prerušili od piatkového večera, vlaky nahradila autobusová doprava.

Zrážka osobného vlaku s nákladným automobilom v piatok večer na trase Makov – Čadca spôsobila prerušenie železničnej dopravy v úseku Turzovka – Čadca od 21:30. Vlaky nahradila autobusová doprava.

Informovala o tom Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) na svojom portále v časti o mimoriadnostiach na trati. Nehoda sa stala v prípade vlaku Os 4035 s plánovaným odchodom z Makova o 20:40 a s príchodom do Čadce o 21:28. Doprava v úseku Turzovka – Čadca bola obnovená v plnom rozsahu v sobotu od 13:30.

Hasiči z Čadce zasahovali pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na železničnom priecestí v Čadci. „Pri nehode došlo k zrážke osobného motorového vlaku a nákladného vozidla, pričom vlak sa po náraze vykoľajil mimo trať. V čase nehody sa vo vlaku viezlo osem osôb, ktoré neutrpeli žiadne zranenia,“ informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame