Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
NDS - zvodidlá
Foto: NDS.
9. mája 2019 8:13 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

NDS zaktualizuje trvalé dopravné značenie na rýchlostnej ceste pri Púchove

Na rýchlostnej ceste R6 bude čiastočne obmedzená doprava od 7. mája do 30. júna iba v miestach realizácie prác.

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) zaktualizuje trvalé dopravné značenie na rýchlostnej ceste R6 Púchov – privádzač. Z tohto dôvodu bude od 7. mája do 30. júna čiastočne obmedzená doprava na uvedenom úseku v kilometri 0 až 6,5.

„Doprava bude vedená dočasným dopravným značením. Obmedzenie bude iba čiastočné v miestach realizácie prác,“ informovala NDS na svojej internetovej stránke.

Aktualizáciou trvalého dopravného značenia NDS zabezpečí výmenu starého dopravného značenia za nové v zmysle platnej legislatívy. Nové dopravné značenie bude v novej grafike a type písma TERN.

„Križovatka Beluša (R6 a I/61) sa nazve Beluša-Juh a križovatka Dolné Kočkovce (R6 a I/49) sa nazve Beluša-Sever. V križovatke Beluša-Sever sa doplnia dopravné zariadenia Z10, ktoré upozorňujú na vjazd do protismeru na R6 od cesty I/49,“ uviedli diaľničiari.

„Zjazdová vetva z diaľnice D1 na rýchlostnú cestu R6 od Žiliny v smere do Púchova a výjazdová vetva z R6 na D1 v smere na Bratislavu sa zmenia z dvojpruhovej na jednopruhovú vetvu, čím sa zabezpečí bezpečnejší prejazd vozidiel danými miestami a zjednoduší sa výkon údržby,“ dodala NDS.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame