Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Úsek D3 Svrčinovec - Skalité. Foto: SITA/Martin Medňanský.
14. marca 2018 20:08 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

NDS začala súťaže na dokumentácie a autorský dozor pre dva úseky R2

Predpokladaná cena týchto služieb pre úsek R2 Bátka – Figa (6,2 km) je 2,47 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty a pre úsek Zacharovce – Bátka (8,3 km) je 2,86 mil. eur bez DPH.

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) vyhlásila verejné súťaže na vypracovanie dokumentácií na stavebné povolenie a ponuku, ako aj na výkon autorského dozoru a koordinátora dokumentácie pre stavbu dvoch úsekov rýchlostnej cesty R2.

Predpokladaná cena týchto služieb pre úsek R2 Bátka – Figa (6,2 kilometra) je 2,47 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (2,96 mil. eur s DPH) a pre úsek Zacharovce – Bátka (8,3 km) je 2,86 mil. eur bez DPH (3,43 mil. eur vrátane DPH).

Projekty majú byť financované z peňazí Európskej únie

Súčasťou oboch zákaziek plánovaných na dva roky je vypracovanie oznámenia o zmene navrhovanej činnosti. Oba projekty majú byť financované z peňazí Európskej únie cez Operačný program Integrovaná infraštruktúra 2014 – 2020.

Ilustračné foto: SITA/Jana Birošová.

Ponuky treba predložiť do 18. apríla, respektíve 25. apríla

Lehota na predkladanie ponúk v prvom prípade je 18. apríla a v druhom 25. apríla, pričom platiť musia minimálne do konca tohto roka. Dokumentáciu na ponuku treba dodať do 130, resp. 150 dní od doručenia písomnej výzvy NDS ako objednávateľa zhotoviteľovi, oznámenie o zmene navrhovanej činnosti do 150 dní a dokumentácia na stavebné povolenie do 190, resp. 210 dní od nadobudnutia účinnosti zmluvy. Výkon autorského dozoru a koordinátora dokumentácie má trvať do dvoch rokov od doručenia výzvy verejného obstarávateľa zhotoviteľovi na poskytovanie tejto činnosti.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies