Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Úsek D3 Svrčinovec - Skalité. Foto: SITA/Martin Medňanský.
14. marca 2018 20:08 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

NDS začala súťaže na dokumentácie a autorský dozor pre dva úseky R2

Predpokladaná cena týchto služieb pre úsek R2 Bátka – Figa (6,2 km) je 2,47 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty a pre úsek Zacharovce – Bátka (8,3 km) je 2,86 mil. eur bez DPH.

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) vyhlásila verejné súťaže na vypracovanie dokumentácií na stavebné povolenie a ponuku, ako aj na výkon autorského dozoru a koordinátora dokumentácie pre stavbu dvoch úsekov rýchlostnej cesty R2.

Predpokladaná cena týchto služieb pre úsek R2 Bátka – Figa (6,2 kilometra) je 2,47 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (2,96 mil. eur s DPH) a pre úsek Zacharovce – Bátka (8,3 km) je 2,86 mil. eur bez DPH (3,43 mil. eur vrátane DPH).

Projekty majú byť financované z peňazí Európskej únie

Súčasťou oboch zákaziek plánovaných na dva roky je vypracovanie oznámenia o zmene navrhovanej činnosti. Oba projekty majú byť financované z peňazí Európskej únie cez Operačný program Integrovaná infraštruktúra 2014 – 2020.

Ilustračné foto: SITA/Jana Birošová.

Ponuky treba predložiť do 18. apríla, respektíve 25. apríla

Lehota na predkladanie ponúk v prvom prípade je 18. apríla a v druhom 25. apríla, pričom platiť musia minimálne do konca tohto roka. Dokumentáciu na ponuku treba dodať do 130, resp. 150 dní od doručenia písomnej výzvy NDS ako objednávateľa zhotoviteľovi, oznámenie o zmene navrhovanej činnosti do 150 dní a dokumentácia na stavebné povolenie do 190, resp. 210 dní od nadobudnutia účinnosti zmluvy. Výkon autorského dozoru a koordinátora dokumentácie má trvať do dvoch rokov od doručenia výzvy verejného obstarávateľa zhotoviteľovi na poskytovanie tejto činnosti.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame