Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ilustračné foto: pixabay.com.
11. decembra 2017 15:14 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

NDS vyhlásila tender na mobilné telekomunikačné služby a zariadenia

Predpokladaná cena zákazky na štyri roky predstavuje 920 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty. Lehota na predkladanie ponúk je 19. januára 2018 a použitá bude elektronická aukcia.

BRATISLAVA 11. decembra (SITA) – Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) vyhlásila verejnú súťaž na mobilné telekomunikačné služby a zariadenia. Za štyri roky predpokladá na to vynaložiť predbežne 920 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty (1,1 mil. eur vrátane DPH). Lehota na predkladanie ponúk je 19. januára 2018, platiť musia minimálne do 31. augusta budúceho roka.

Dodávateľ vzíde z elektronickej aukcie

Ako vyplýva z oznámenia o vyhlásení tendra v pondelkovom Vestníku verejného obstarávania, pri vyhodnotení ponúk bude použitá elektronická aukcia. NDS plánuje uzavrieť rámcovú dohodu s jediným uchádzačom.

Ilustračné foto: pixabay.com.

Komplexné mobilné služby, dodávka mobilných zariadení

„Predmetom zákazky je poskytovanie komplexných, bezpečných a ekonomicky výhodných mobilných telekomunikačných služieb operátora prostredníctvom virtuálnej privátnej siete, teda vytvorením vnútropodnikovej siete pre hlasové a dátové SIM karty verejného obstarávateľa, pripojenie účastníka do verejnej telefónnej siete, doplnkové verejné telekomunikačné služby a dodávka mobilných telekomunikačných zariadení,“ oznámila NDS.

Požadovaný obrat za tri roky 690 tis. eur bez DPH

Uchádzači majú preukázať, že za predchádzajúce tri roky dosiahli súhrnný obrat minimálne 690 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty (828 tis. eur vrátane DPH). Požadovaný objem poskytnutých mobilných telekomunikačných služieb a dodaných mobilných zariadení počas troch rokov pred vyhlásením verejného obstarávania predstavuje najmenej 920 tis. eur bez DPH, čo je aj predpokladaná hodnota zákazky.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame