Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: ndsas.sk.
1. novembra 2018 15:04 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

NDS chce dať na údržbu diaľnice D2 za štyri roky 1,2 milióna eur

Ide o údržbu technológiou za studena kladených asfaltových zmesí s cieľom zlepšenia povrchových vlastností vozovky a predĺženia životnosti vozovkového súvrstvia zabránením vplyvu porúch na nižšie položené vrstvy vozovky.

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) chce vynaložiť na súvislú údržbu vozovky diaľnice D2 v správe strediska Malacky za štyri roky 996,2 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty (1,2 mil. eur vrátane DPH).

Ako vyplýva z vyhlásenej výzvy na predkladanie ponúk, ide o údržbu technológiou za studena kladených asfaltových zmesí s cieľom zlepšenia povrchových vlastností vozovky a predĺženia životnosti vozovkového súvrstvia zabránením vplyvu porúch na nižšie položené vrstvy vozovky.

Termín na ponuky je 27. novembra 

Lehota na predkladanie a otváranie ponúk je 27. novembra, platiť musia minimálne do 30. septembra budúceho roka. NDS požaduje od uchádzačov zabezpečenie viazanosti ponuky zábezpeku vo výške 25 tis. eur.

Ilustračné foto: NDS.
Zoznam prác za päť rokov

Uchádzači musia predložiť zoznam stavebných prác uskutočnených za predchádzajúcich päť rokov od vyhlásenia verejného obstarávania, s rovnakým alebo podobným charakterom a rozsahom ako táto zákazka.

Požadovaný je objem prác pri údržbe ciest s emulzným kobercom v celkovom objeme minimálne dvesto tisíc štvorcových metrov, pričom každá zákazka musí mať objem aspoň sedem tisíc štvorcových metrov.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame