Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ilustračné foto: ndsas.sk.
1. novembra 2018 15:04 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

NDS chce dať na údržbu diaľnice D2 za štyri roky 1,2 milióna eur

Ide o údržbu technológiou za studena kladených asfaltových zmesí s cieľom zlepšenia povrchových vlastností vozovky a predĺženia životnosti vozovkového súvrstvia zabránením vplyvu porúch na nižšie položené vrstvy vozovky.

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) chce vynaložiť na súvislú údržbu vozovky diaľnice D2 v správe strediska Malacky za štyri roky 996,2 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty (1,2 mil. eur vrátane DPH).

Ako vyplýva z vyhlásenej výzvy na predkladanie ponúk, ide o údržbu technológiou za studena kladených asfaltových zmesí s cieľom zlepšenia povrchových vlastností vozovky a predĺženia životnosti vozovkového súvrstvia zabránením vplyvu porúch na nižšie položené vrstvy vozovky.

Termín na ponuky je 27. novembra 

Lehota na predkladanie a otváranie ponúk je 27. novembra, platiť musia minimálne do 30. septembra budúceho roka. NDS požaduje od uchádzačov zabezpečenie viazanosti ponuky zábezpeku vo výške 25 tis. eur.

Ilustračné foto: NDS.
Zoznam prác za päť rokov

Uchádzači musia predložiť zoznam stavebných prác uskutočnených za predchádzajúcich päť rokov od vyhlásenia verejného obstarávania, s rovnakým alebo podobným charakterom a rozsahom ako táto zákazka.

Požadovaný je objem prác pri údržbe ciest s emulzným kobercom v celkovom objeme minimálne dvesto tisíc štvorcových metrov, pričom každá zákazka musí mať objem aspoň sedem tisíc štvorcových metrov.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies