Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Angela Merkel
Angela Merkel | Foto: SITA / AP
6. februára 2019 11:37 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

Návšteva Merkelovej obmedzí dopravu v Bratislave

Pre návštevu nemeckej kancelárky Angely Merkelovej budú vo štvrtok v hlavnom meste rozsiahle dopravné obmedzenia. Pripraviť sa musia hlavne vodiči. Informoval o tom bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

  • od 10:30 do cca 11:30 budú obmedzenia v premávke pri presune delegácie z bratislavského letiska. Uzatvorený bude diaľničný obchvat D1 v úseku od Zlatých pieskov po Most SNP, ďalej ulice Einsteinova, Staromestská a Hodžovo nám.
  • približne od 11:45 do 12:00 bude uzatvorené Hodžovo nám. a Palisády v oboch smeroch po Bratislavský hrad
  • od 13:45 do 14:15 budú opäť uzatvorené Palisády, Hodžovo nám. Suché mýto, Nám. SNP, ulice Špitálska, Štúrova a Jesenského.
  • od zhruba 14:45 do 16:00 bude uzatvorená Uršulínska ulica, Nám. SNP, Suché mýto, Hodžovo nám., Staromestská ulica, Most SNP, Eisteinova a diaľničný obchvat v smere na Trnavu.

Polícia vodičov žiada, aby sa uvedeným úsekom vyhli, ak je to možné a využili alternatívnu trasu.

Kedy prísť a odísť z Bratislavy

Polícia odporúča vodičom, ktorí plánujú príchod do Bratislavy po diaľnici D1, ak je to možné, aby tak spravili v čase najneskôr do cca 10:00, následne po 12:00.

Odísť z Bratislavy bude najvhodnejšie do zhruba 14:45, následne po 17:00.

Vodičov žiadajú, aby zvýšili pozornosť, boli trpezliví a riadili sa pokynmi polície.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame