Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Obyvatelia a návštevníci hlavného mesta SR Bratislavy si môžu vo svojom počítači alebo v mobile vyhľadávať trasy verejnej dopravy aj na Google mapách. Ilustračné foto: SITA/Dopravný podnik Bratislava.
2. augusta 2017 14:33 Ostatné od Nasa DopravaSITA

Nadchádzajúci víkend nebudú po Račianskej premávať električky

Náhradnú dopravu zabezpečí autobusová a električková linka X3.

BRATISLAVA 2. augusta (SITA) – Počas nadchádzajúceho víkendu 5. a 6. augusta nebudú pre opravu vodovodu premávať po Račianskej ulici v bratislavských mestských častiach Rača a Nové Mesto električky. Upozorňuje na to oficiálna internetová stránka Rače s tým, že ide o linky číslo 3 a 5 v úseku Blumentál – Vozovňa Krasňany – Rača.

Náhradnú dopravu zabezpečí autobusová linka X3 v úseku Blumentál – Vozovňa Krasňany a električková linka X3 v úseku Vozovňa Krasňany – Rača. Linka X3 bude medzi Blumentálom a Vozovňou Krasňany premávať v intervale sedem a pol minúty.

Namiesto električkovej linky 3 posilnia linku číslo 1

Náhradná električková linka X3 bude premávať v úseku Rača – Vozovňa Krasňany v časoch odchodov liniek 3 a 5. Linka 3 premávať nebude, namiesto nej posilnia električkovú linku číslo 1. Pri ceste z Rače do Petržalky a opačne je potrebný peší presun medzi zastávkami Blumentál a STU, odkiaľ pôjdu linky X3 a 1.

Linka 5 bude premávať po trase Dúbravka – Karlova Ves – Obchodná – Blumentál – Vazovova – Trnavské mýto – Vajnorská – Vozovňa Jurajov dvor a späť. Prestup na náhradnú dopravu je na zastávke Blumentál. V úseku Dúbravka – Blumentál zabezpečia odchody mestskej hromadnej dopravy (MHD) podľa cestovného poriadku.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...