Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ilustračné foto: Dopravný podnik Bratislava.
2. augusta 2017 14:33 Ostatné od Nasa DopravaSITA

Nadchádzajúci víkend nebudú po Račianskej premávať električky

Náhradnú dopravu zabezpečí autobusová a električková linka X3.

BRATISLAVA 2. augusta (SITA) – Počas nadchádzajúceho víkendu 5. a 6. augusta nebudú pre opravu vodovodu premávať po Račianskej ulici v bratislavských mestských častiach Rača a Nové Mesto električky. Upozorňuje na to oficiálna internetová stránka Rače s tým, že ide o linky číslo 3 a 5 v úseku Blumentál – Vozovňa Krasňany – Rača.

Náhradnú dopravu zabezpečí autobusová linka X3 v úseku Blumentál – Vozovňa Krasňany a električková linka X3 v úseku Vozovňa Krasňany – Rača. Linka X3 bude medzi Blumentálom a Vozovňou Krasňany premávať v intervale sedem a pol minúty.

Namiesto električkovej linky 3 posilnia linku číslo 1

Náhradná električková linka X3 bude premávať v úseku Rača – Vozovňa Krasňany v časoch odchodov liniek 3 a 5. Linka 3 premávať nebude, namiesto nej posilnia električkovú linku číslo 1. Pri ceste z Rače do Petržalky a opačne je potrebný peší presun medzi zastávkami Blumentál a STU, odkiaľ pôjdu linky X3 a 1.

Linka 5 bude premávať po trase Dúbravka – Karlova Ves – Obchodná – Blumentál – Vazovova – Trnavské mýto – Vajnorská – Vozovňa Jurajov dvor a späť. Prestup na náhradnú dopravu je na zastávke Blumentál. V úseku Dúbravka – Blumentál zabezpečia odchody mestskej hromadnej dopravy (MHD) podľa cestovného poriadku.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies