Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nadchádzajúci víkend nebudú po Račianskej premávať električky

Pre opravu električkového priecestia vylúčia v úseku Blumentál - Vozovňa Krasňany v hlavnom meste SR Bratislave premávku električiek. Priecestie budú obnovovať v úseku Pionierska-Račianska-Jarošova. Ilustračné foto: SITA/Dopravný podnik Bratislava.

Náhradnú dopravu zabezpečí autobusová a električková linka X3.

BRATISLAVA 2. augusta (SITA) – Počas nadchádzajúceho víkendu 5. a 6. augusta nebudú pre opravu vodovodu premávať po Račianskej ulici v bratislavských mestských častiach Rača a Nové Mesto električky. Upozorňuje na to oficiálna internetová stránka Rače s tým, že ide o linky číslo 3 a 5 v úseku Blumentál – Vozovňa Krasňany – Rača.

Náhradnú dopravu zabezpečí autobusová linka X3 v úseku Blumentál – Vozovňa Krasňany a električková linka X3 v úseku Vozovňa Krasňany – Rača. Linka X3 bude medzi Blumentálom a Vozovňou Krasňany premávať v intervale sedem a pol minúty.

Namiesto električkovej linky 3 posilnia linku číslo 1

Náhradná električková linka X3 bude premávať v úseku Rača – Vozovňa Krasňany v časoch odchodov liniek 3 a 5. Linka 3 premávať nebude, namiesto nej posilnia električkovú linku číslo 1. Pri ceste z Rače do Petržalky a opačne je potrebný peší presun medzi zastávkami Blumentál a STU, odkiaľ pôjdu linky X3 a 1.

Linka 5 bude premávať po trase Dúbravka – Karlova Ves – Obchodná – Blumentál – Vazovova – Trnavské mýto – Vajnorská – Vozovňa Jurajov dvor a späť. Prestup na náhradnú dopravu je na zastávke Blumentál. V úseku Dúbravka – Blumentál zabezpečia odchody mestskej hromadnej dopravy (MHD) podľa cestovného poriadku.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 2. augusta 2017Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...