Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: arriva.sk
8. decembra 2017 16:46 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

Na južnom Zemplíne pribudne štrnásť nových autobusových spojov

Novinkou je zavedenie autobusovej dopravy počas víkendov na trase Parchovany – Trebišov, ktorá bola doposiaľ zabezpečovaná iba počas pracovných dní. 

MICHALOVCE 8. decembra (SITA) – Nové cestovné poriadky platné od nedele 10. decembra prinesú cestujúcim v Michalovciach a okolí viacero pozitívnych zmien. Pribudne štrnásť nových spojov a dve nové zastávky pre žiakov ZŠ v obci Klokočov a Vyšná Rybnica. Novinkou je zavedenie autobusovej dopravy počas víkendov na trase Parchovany – Trebišov, ktorá bola doposiaľ zabezpečovaná iba počas pracovných dní.

Pre lepšiu nadväznosť upravili takmer sto spojov

Ako uviedol generálny riaditeľ spoločnosti ARRIVA Michalovce, a. s., Gejza Sačko, pri zostavovaní nových cestovných poriadkov pre žiakov a cestujúcich za prácou zaviedli štrnásť nových spojov a ďalších 98 upravili z dôvodu lepšej nadväznosti na železnicu, ale aj dopravu ľudí do zamestnania.

Generálny riaditeľ spoločnosti Arriva Michalovce Gejza Sačko. Foto: zad.sk.

Dopravca prevádzkuje 57 prímestských autobusových liniek

ARRIVA Michalovce zabezpečuje autobusovú dopravu na 57 prímestských linkách v okresoch Michalovce, Trebišov a Sobrance, ako aj mestskú hromadnú dopravu tromi linkami v Trebišove. Sačko uviedol, že po novom najazdia ich autobusy o 18 000 km viac, no jazdný čas skrátia pri 688 spojoch.

Nové cestovné poriadky mestskej, prímestskej a diaľkovej autobusovej dopravy nájdu cestujúci na http://www.arrivami.sk/.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame