Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pristavny most na diaľnici D1 v Bratislave. Foto: facebook.com.
12. februára 2019 17:35 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

Mimoúrovňovú križovatku Prievoz v Bratislave uzavrú od 15. februára do 31. augusta

Viaceré dopravné obmedzenia v hlavnom meste súvisia s výstavbou diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7, ako aj s rekonštrukciou ulice Mlynské nivy.

Na mimoúrovňovej križovatke Prievoz na diaľnici D1 v Bratislave v súvislosti s výstavbou diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7 vstúpia v piatok 15. februára do platnosti viaceré dopravné obmedzenia.

Ako v utorok informovala Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS), dopravu ovplyvní úplná uzávera zjazdných vetiev diaľnice D1 v úseku 5,2 – 6 km v smere Prístavný most – Slovnaftská ulica a v smere Trnava – Prístavná/Slovnaftská ulica.

„Obmedzenie sa týka obdobia od 15. februára (piatok) 20:00 do 31. augusta (sobota) 24:00. Dotknuté dopravné prúdy budú presmerované na komunikácie Gagarinova/Bajkalská,“ uviedla NDS na svojom portále.

Ilustračné foto: ndsas.sk.

Koncesionár tiež informuje o obmedzeniach

O obmedzeniach súvisiacich s výstavbou D4 a R7 v Bratislave a okolí informuje motoristickú verejnosť aj koncesionár PPP projektu Zero Bypass Limited (Obchvat Nula) na svojej stránke www.d4r7.com. Zhotoviteľom a hlavným dodávateľom koncesionára projektu D4/R7 je spoločnosť D4R7 Construction, s. r. o., jej spoločníkmi sú španielska firma Ferrovial Agroman Slovakia, s. r. o., Bratislava a rakúsky PORR Bau GmbH so sídlom vo Viedni.

Viac informácií je možné nájsť na webovej stránke zameranej na dopravné obmedzenia spojené s výstavbou D4/R7, ale i s rekonštrukciou ulice Mlynské nivy v Bratislave (www.zvladneme.to.).

Pozrite si animáciu prvej etapy uzávery križovatky Prievoz

Ilustračné foto: d4r7.com.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame