Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
V železničnom úseku Dolný Štál - Dunajská Streda budú 25. a 26. novembra výlukové práce, pre ktoré tu vlaky nahradia autobusy. Foto: zsr.sk.
24. novembra 2017 16:47 Železničná doprava od Nasa DopravaSITA

Medzi Dolným Štálom a Dunajskou Stredou nahradia vlaky autobusy

Dôvodom výluky je dokončenie opravy priecestia pri zastávke Dolný Bar. 

BRATISLAVA 24. novembra (SITA, NasaDoprava.sk) – V železničnom úseku Dolný Štál – Dunajská Streda budú 25. a 26. novembra výlukové práce, pre ktoré tu vlaky nahradia autobusy. Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) v piatok informovali, že na úseku dokončia opravu priecestia, ktoré sa nachádza pri zastávke Dolný Bar. Vzhľadom na to, že ide o jednokoľajnú trať, bude cestujúcich prepravovať autobusmi spoločnosť RegioJet.

„V rámci tejto nepretržitej výluky sa v uvedenom medzistaničnom úseku dokončí komplexná rekonštrukcia jednokoľajného priecestia v km 46,115. Práce vykonajú ŽSR dodávateľským spôsobom,“ uviedol Dávid Bozsaky zo ŽSR. Cestná uzávierka priecestia trvá nepretržite od 16. novembra od 8:00 do 30. novembrado 17:00.

 

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies