Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Lot kosice1.jpg
Poľská letecká spoločnosť LOT zvyšuje počet letov na linke Košice - Varšava. Foto: Letisko Košice/Rado Mlýnek
5. júna 2017 12:21 Letectvo od Nasa DopravaSITA

LOT zvyšuje počet letov na linke Košice – Varšava

Poľský národný letecký prepravca zvyšuje frekvenciu medzi Košicami a Varšavou zo šiestich na deväť letov týždenne. 

Poľská letecká spoločnosť LOT zvyšuje počet letov na linke Košice – Varšava. „Zvyšujeme frekvenciu zo šiestich na deväť letov týždenne. K ranným letom tak postupne v pondelky, štvrtky a soboty pribudnú aj popoludňajšie lety,“ informoval manažér komunikácie spoločnosti LOT Adrian Kubicki.

Lietadlo vo farbách poľského národného dopravcu v pondelok pristálo v Košiciach po prvýkrát na popoludňajšom lete.

Z Košíc sa dá aj vďaka poľskému LOT-u lietať do celého sveta

„Cestujúci vďaka navýšeniu počtu letov z Košíc získajú prístup k najkratším a najvýhodnejším leteckým spojeniam s mestami v Severnej Amerike a Ázii, ako New York, Chicago, Toronto, Los Angeles, Peking, Tokio a Soul,“ konštatoval Kubicki.

“Rapídne zlepšenie konektivity s odletom z Košíc cez Varšavu na destinácie nielen v Severnej Amerike a v Ázii, ale aj v Európe je priamym potvrdením toho, že z Košíc sa naozaj dá jednoducho a pohodlne lietať do celého sveta. Popoludňajšie lety zároveň výrazne uľahčia poľským turistom cestu do Košíc,“ dodal marketingový manažér košického letiska Juraj Toth.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame