Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dopravný podnik Bratislava vyhlásil verejnú súťaž na starostlivosť o predajné automaty na cestovné lístky. Foto: SITA/Robert Tappert.
18. decembra 2017 13:36 Ostatné od Nasa DopravaSITA

Dopravný podnik Bratislava vyhlásil tender na starostlivosť o automaty na cestovné lístky

Dopravný podnik Bratislava za poskytovanie týchto služieb počas troch rokov predpokladá zaplatiť predbežne 2,375 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

BRATISLAVA 18. decembra (SITA) – Dopravný podnik Bratislava, a. s. (DPB) vyhlásil verejnú súťaž na starostlivosť o predajné automaty na cestovné lístky. Za poskytovanie týchto služieb počas troch rokov predpokladá zaplatiť predbežne 2,375 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (2,85 mil. eur vrátane DPH). Ide o 370 automatov typu M-16 T a AVJ-G.

Nový automat na cestovné lístky na novej zástavke Sad Janka Kráľa v Bratislave. Foto: SITA/Marko Erd.

Lehota na predkladanie ponúk je 16. januára 2018, pričom platiť musia minimálne do 31. augusta budúceho roka. Pri vyhodnotení ponúk má najnižšia cena za starostlivosť relatívnu váhu 90 bodov a ostatné položky desať bodov. DPB plánuje uzavrieť rámcovú dohodu s jediným uchádzačom.

Dopravný podnik Bratislava, a. s., bol zapísaný v Obchodnom registri SR 20. apríla 1994, má základné imanie 42,985 mil. eur. Akcionárom spoločnosti je Hlavné mesto SR Bratislava. Spoločnosť prevádzkuje mestskú hromadnú dopravu v Bratislave autobusmi, električkami a trolejbusmi, ako aj regionálne autobusové linky do rakúskeho Hainburgu a maďarskej Rajky.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame