Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zakaz_vjazdu.jpg
Foto: Pixabay.com
16. mája 2019 15:59 Cestná doprava od Nasa DopravaSITA

Dni mesta Levice prinesú dopravné obmedzenia, centrum pre autá uzavrú

Od piatka 17. mája od 6:00, do nedele 19. mája do 6:00 bude centrum mesta pre dopravu úplne uzavreté

Dni mesta Levice so sebou prinesú aj dopravné obmedzenia. Od piatka 17. mája od 6:00, do nedele 19. mája do 6:00 bude centrum mesta pre dopravu úplne uzavreté.

Obchádzková trasa povedie po miestnych komunikáciách – Ulica SNP, Ulica 29. augusta, Bernolákova, Kpt. Nálepku na cestu III/1514 – Ulica Červenej armády, Mlynská, Záhradná, Ulica sv. Michala, Ulica Kálmana Kittenbergera a späť.

„Uzávierka a obchádzka sú vyznačené prenosným dopravným značením. Levickí policajti žiadajú vodičov, aby v centre mesta zvýšili pozornosť a rešpektovali prenosné dopravné značenie,“ informovala nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

Dni mesta Levice sa začali 10. mája a potrvajú do 18. mája. Hlavná časť programu – Levický jarmok, bude v piatok a sobotu. Centrum mesta zaplavia kolotoče, remeselníci a stánky s občerstvením.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame