Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Diaľničiari vyhlásili tender na audítorské služby

Druhá časť výstavby diaľničného úseku D3 Žilina, Strážov - Žilina, Brodno už má zabezpečené financovanie z európskych zdrojov. Ilutračné foto: SITA/Radoslav Maťaš

Predpokladaná cena za poskytovanie audítorských služieb pre Národnú diaľničnú spoločnosť za štyri roky predstavuje vyše 373 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty. 

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) predpokladá za poskytovanie audítorských služieb počas štyroch rokov zaplatiť predbežne 373,2 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty (447,8 tis. eur vrátane dane). Ako vyplýva z oznámenia o vyhlásení verejnej súťaže, predpokladaný termín plnenia predmetu zákazky je do 30. júna 2020.

Lehota na predkladanie ponúk je 16. augusta. Uvedený termín je zároveň určený na neverejné otváranie časti ponúk označených ako ostatné, týkajúce sa splnenia podmienok účasti. Záujemcovia môžu o vysvetlenie súťažných podkladov požiadať najneskôr do 29. júla.

Diaľničiari zdôvodnili nerozdelenie zákazky na časti tým, že potreba koordinácie jednotlivých dodávateľov častí zákazky by mohla predstavovať vážne riziko ohrozenia jej riadneho plnenia.

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. vznikla 1. februára 2005 na základe zákona. Jej 100-percentným vlastníkom je štát, v mene ktorého koná Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR. Spoločnosť eviduje základné imanie takmer 3,245 mld. eur. K hlavným činnostiam spoločnosti patrí prevádzka, opravy, údržba a výstavba diaľnic a rýchlostných ciest.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 21. júla 2016Zdroj SITA
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...