Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

DHL Supply Chain má na Slovensku nového riaditeľa

Nový riaditeľ DHL Supply Chain Slovakia Nico Schuetz Foto: DHL

Novým šéfom spoločnosti DHL Supply Chain Slovakia sa stal Nico Schuetz.

Spoločnosť DHL Supply Chain Slovakia má nového generálneho riaditeľa. Stal sa ním Nico Schuetz, ktorý doteraz pôsobil v spoločnosti ako šéf oblasti strategickej transformácie za región kontinentálnej Európy, stredného východu a Afriky (MLEMEA). V pozícii šéfa DHL Supply Chain Slovakia nahradil Pavla Hendrycha, ktorý pokračuje v regióne MLEMEA, kde povedie oblasť automotive.

DHL Supply Chain je špecializovanou spoločnosťou zameranou na zmluvnú logistiku v rámci skupiny Deutsche Post DHL. DHL je globálnou spoločnosťou zameranou na oblasť logistiky a dopravy. Divízie firmy poskytujú tuzemské a medzinárodné balíkové služby, medzinárodnú expresnú prepravu, cestnú, leteckú a námornú dopravu v celom dodávateľsko-odberateľskom reťazci. Zamestnáva viac ako 340 tis. pracovníkov vo vyše 220 krajinách sveta.

DHL je súčasťou skupiny Deutsche Post DHL, ktorej tržby v roku 2015 dosiahli viac ako 59 mld. eur.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 8. septembra 2016Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...