Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Z bratislavského letiska sa bude častejšie lietať do Skopje a Kyjeva

Letecká spoločnosť Wizz Air bude lietať z Bratislavy do Skopje štyrikrát týždenne. Do Kyjeva bude prevádzkovať od leta budúceho roka päť letov týždenne. Foto: SITA/Marko Erd.

Letecká spoločnosť Wizz Air bude lietať do Macedónska štyrikrát týždenne. Na Ukrajinu bude prevádzkovať od leta budúceho roka päť letov týždenne.

BRATISLAVA 17. júla (SITA) – Do macedónskeho Skopje a z neho môžu od pondelka tohto týždňa letieť cestujúci z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave až štyrikrát týždenne. „Pre vyšší záujem o leteckú linku pridáva letecká spoločnosť Wizz Air ku frekvenciám v pondelky a v piatky aj lety v stredy a nedele,“ informovala hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Ševčíková.

Počet letov do Kyjeva o rok vzrastie na päť týždenne

Od augusta spoločnosť Wizz Air taktiež zvýši počet letov do Kyjeva. Z dvoch letov na štyri v týždni. „Od leta budúceho roka dokonca vzrastie frekvencia leteckých spojení s ukrajinským hlavným mestom až na päť letov týždenne,“ dodala Ševčíková.

Wizz Air je so šiestimi pravidelnými linkami druhým najväčším leteckým dopravcom z Bratislavy. Okrem Skopje a Kyjeva zabezpečuje i lety do Klužu-Napoca v Rumunsku, do Tuzly v Bosne a Hercegovine, do Sofie v Bulharsku, do poľskej Varšavy a spiatočné lety z nich do Bratislavy.

 

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 17. júla 2017Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...