Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Letisko Bratislava
Terminál bratislavského letiska. Foto: bts.aero.
23. novembra 2018 13:15 Letectvo od Nasa DopravaSITA

Bratislava bude mať nové letecké spojenie s Larnakou na Cypre

Pravidelné lety bude prevádzkovať letecká spoločnosť Cyprus Airways od 1. júna 2019 s frekvenciou dvakrát týždenne. Linka bude fungovať v utorok a sobotu počas letnej sezóny do 28. septembra budúceho roka.

Letisko M. R. Štefánika v Bratislave bude mať nové letecké spojenie s Larnakou na ostrove Cyprus. Pravidelné lety bude prevádzkovať letecká spoločnosť Cyprus Airways od 1. júna 2019 s frekvenciou dvakrát týždenne.

Ako v piatok informovalo bratislavské letisko, nový letecký dopravca bude hlavné mesto SR spájať s prístavným mestom na juhovýchode Cypru v utorok a sobotu počas letnej sezóny do 28. septembra budúceho roka lietadlom typu Airbus A319.

Odletová časť bratislavského letiska. Foto: NasaDoprava.sk/Martin Benko.
Očakávajú záujem o novú destináciu

„Neustále sa snažíme rozširovať našu sieť leteckých spojení a preto veríme, že táto destinácia sa stane medzi slovenskými cestujúcimi populárna, čím prispeje i k rozvoju turizmu na Cypre,“ povedala obchodná riaditeľka spoločnosti Cyprus Airways Natalia Popova.

Spoločnosť Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a. s., je zapísaná v Obchodnom registri SR od mája 2004. Spoločnosť je v úplnom vlastníctve štátu, Ministerstvo dopravy a výstavby SR spravuje všetky jej akcie od septembra 2014, kedy prevzalo od Fondu národného majetku SR jeho podiel vo výške 50,30 %.

Ilustračné foto: pixabay.com.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame